Sportowy styl w eleganckiej obudowie

Męskie modele zegarków Lorus stylistyką nawiązują głównie do tarcz na deskach rozdzielczych w samochodach i samolotach. Nic więc dziwnego, że cieszą się popularnością wśród fanów motoryzacji i lotnictwa. Najnowsze czasomierze to uniwersalne chronografy, utrzymane w sportowym lecz eleganckim stylu.

Nowe modele zegarków Lorus dedykowane są mężczyznom lubiącym prędkość, ale jednocześnie rozważnym i z klasą. Model RT329AX9 z jednej strony posiada sportową funkcję stopera, a z drugiej elegancki wygląd. Stonowany kształt koperty i skórzany, dziurkowany pasek sprawiają, że pasuje on zarówno do nieformalnego stroju, jak i garnituru. Wyrazistości nadają mu delikatne czerwone akcenty na tarczy. Zegarek jest wodoszczelny do 10 atmosfer, posiada, oprócz stopera, datownik i szkiełko mineralne. Cena: 289 zł.

Dla wszystkich, którzy wolą zegarki na bransolecie, Lorus przygotował dwa dodatkowe modele. Czasomierz RT327AX9 posiada białą tarczę, natomiast w modelu RT321AX9 tarcza oraz pierścień pokryte są czarną powłoką. Ceny kolejno: 299 zł i 319 zł.

Więcej na www.loruswatches.pl.

Authors

Related posts

Top